• info@licomprint.com
  • 0212 616 16 66

XEROX WORKCENTRE B235

XEROX WORKCENTRE B235

XEROX WORKCENTRE B235

Xerox olarak, küçük işletmelerin ve uzaktan çalışanların büyük ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Baştan aşağı hızla değişen çalışma yaşamı yüzünden, insanlar kullanım kolaylığına ve arttırılmış üretkenliğe öncelik veren çok yönlü cihazlara ihtiyaç duyuyorlar.

Online Sipariş

Xerox® B230 Yazıcı ve B225/B235 Çok İşlevli Yazıcı ile çalışma biçiminizi basitleştirin.

HIZLI KURULUM. ZAHMETSİZDİR.
Xerox® Akıllı Başlatma Yazılımı, sıfır BT Yardımı gerektiren otomatik kurulum ile hemen kolları sıvayıp çalışmaya koyulmanıza yardım eder. Ayrıca, kolay Wi-Fi Kurulumu kolayca çalışmaya başlamanızı sağlar.

 

SESSİZ YÜKSEK PERFORMANS
Dikkat dağıtmayan çalışma ortamı ulaşılmaz değil. Daha fazlasını yapan sessiz yazıcılarla, çalışma temponuzla eşleşen hızlarda yüksek kaliteli baskılar alın. En az kesintiyle tarayın, yazdırın ve fotokopi çekin.

 

HIZLI BASKI PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Güvenli, kablosuz yazdırma ile gerçek hareket özgürlüğünü keşfedin. Dahili Wi-Fi bağlantısı ve Apple AirPrint™, Mopria® Yazdırma Hizmeti ve Mopria® Tarama ve Wi-Fi Direct® sayesinde, mobil cihazlardan, tabletlerden, dizüstü, masaüstü ve Chromebook bilgisayarlardan kolayca yazdırabilirsiniz.

 

TEK BİR TIKLAMA İLE ÜRETKENLİK
Xerox® Yazıcı Sürücüleri ve Xerox® Print and Scan Experience uygulamasıyla zaman sizden yanadır. Dizüstü bilgisayarınızdaki veya masaüstünüzdeki yazıcı işlevlerine ve ön ayarlara hızlı erişim sağlayın – hepsi tek bir tıklamayla.

 

Otomatik düzleştirme, otomatik görüntü kırpma ve makbuz tarama gibi özellikler ile tarama işlerini yel kadar hızlandırın.

 

FERAHLATAN BASİTLİK. KAFA RAHATLATAN GÜVENLİK.
İşlerinizi gittikçe daha sofistike hale gelen siber tehditlere karşı güvende tutun. Gelişmiş güvenlik özellikleri hem hassas verilerinizi ve dokümanlarınızı korumaya hem erişimi denetim altına almaya yardım eder.

 

ÇEVRE ÜZERİNDE MİNİMUM ETKİYLE DÜŞÜK İŞLETME MASRAFLARI
Az bakım gerektiren, bütçe dostu güvenilir yazıcıyla işinizi yaptırmaya odaklanın. Yüksek verimli kartuşlar, daha düşük işletim maliyeti sağlarken Yeşil Dünya Birliği geri dönüşüm programımız doğa üzerindeki etkinizi azaltmanıza yardım ediyor.

ÇOK İŞLEVE DOĞRU HAREKET EDİN
Xerox® B225/B235 Çok İşlevli Yazıcı ile işletmenizin ihtiyaç duyduğu her şeyi keşfedin. Kolayca fotokopi, tarama ve baskı yapmanızı sağlayan hepsi bir arada cihazlarımızla yerden ve paradan tasarruf edin.

XEROX WORKCENTRE B235 Sarf Malzemeleri